Spor Lig temsilcimiz Gaziantep Futbol Kulübü, bugün deplasman da İstanbulspor’a konuk oluyor. Lige fırtına gibi başlayan, ancak sonraki haftalarda galibiyeti unutan temsilcimizde tek hedef, bu zorlu maçtan 3 puanla dönmek.

Bu sezon işlerin iyi gitmediği, mali sıkıntı içinde çırpınan, mali sıkıntıların sonuçlara da yansıdığı süper lig temsilcimiz Gaziantep Futbol Kulübü, bugün deplasmanda İstanbulspor’a konuk oluyor. Tam 12 haftadır galibiyet alamayan ve üst sıralardan iyice uzaklaşan temsilcimiz, bu kritik maçı kazanarak, moral bulmak istiyor.

İSTABUL’DA KAMPA GİRDİLER

Dün öğlen saatlerinde İstanbul’a giden ve kampa giren temsilcimiz, maç saatini beklemeye başladı. Kırmızı-siyahlılarda tek hedef, zorlu deplasmandan galibiyet ile ayrılarak, kötü gidişata son vermek.

EV SAHİBİ İSTANBULSPOR SON SIRADA YER ALIYOR

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu’nda saat 20.00’da oynanacak maç öncesi ev sahibi İstanbulspor, 11 puan ile son sırada yer alırken, temsilcimiz Gaziantep Futbol Kulübü ise 18 puan ile 13. Sırada yer alıyor.

MAXİM CEZALI

Bugün oynanacak maçta temsilcimizde cezalı olan Maxim ve Lazar Markovic ile sakatlığı bulunan Abdülkadir Parmak forma giyemeyecek.