Gaziantep Üniversitesi Rektörü Arif Özsaydın’ın görevinin başında olmak yerine sık sık Ankara’ya gitmesi ve yöneticilerinin görevini yapmaması nedeniyle, kampüs içerisinde çöp yığınları oluşuyor.

Rektörlük atamasının yaklaştığı Gaziantep Üniversitesi’nde adeta yönetim boşluğu yaşanıyor. Rektör Özaydın’ın üniversitede pek durmaması ve sık sık Ankara’ya gitmesini nedeniyle, üniversitede yönetim boşluğu oluşuyor ve kampüste çöp yığınları oluşuyor.

GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKİYOR

Üniversite kampüsü içerisindeki görüntüler tepki çekerken, bu görüntüler akıllara, ’’Kampüsün çöpleri alınmıyor mu?’’ sorularını getiriyor.

REKTÖR VE YARDIMCISI TBMM’DE

Üniversitede böyle olumsuzluklar yaşanırken, rektör Arif Özaydın yanına yardımcısı Ayşe Balat’ı alarak, Ankara’ya gitti. Burada Ak Partili vekilleri ziyaret eden iki isimin, yaklaşan rektörlük ataması için destek istediği tahmin ediliyor.

GÖREVİNİZİN BAŞINA DÖNÜN

Üniversite ve hastanesinde ciddi sıkıntılar yaşanırken, başkent Ankara’ya giderek, boy gösteren rektör ve yardımcısına gazete olarak çağrı yapıyor, Ankara’da gezmek yerine, işinizin başına dönün diyoruz.

  

ok_H77A6.jpg 1 / 4

ol_7rX1h.jpg 2 / 4

ol_a7s28.jpg 3 / 4

olp_eAgcV.jpg 4 / 4