Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılarak Gazianteplilerin hizmetine sunulan Şahinbey Belediyesi Spor ve Eğitim Merkezi’ne, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından tam not verildi.

Şahinbey Belediyesi’nin spora verdiği desteklerden ve yaptığı önemli projelerden birisi olan Şahinbey Belediyesi Spor ve Eğitim Merkezi’ni Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte gezen ve spor yapan gençlerle biraraya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tesisteki yoğunluğu takdir ederek “Şimdiye kadar gezdiğim spor tesislerinde böyle bir kalabalık görmedim” dedi.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NU TEBRİK EDİYORUM

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun gençlerin spor yapmasını teşvik etmek amacıyla yaptığı tesisleri ve çalışmaları takdir ederek, “Öncelikle Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkürlerimi ve tebriklerimi ifade etmek isterim. Her yaştan gençlerimizin bir araya geldiği çok fonksiyonlu bir salonu gezdik. Buraya gelen vatandaşlarımıza ve Başkanımıza tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Muhteşem bir tesis yapılmış ve çok iyi bir şekilde işletiliyor. Bizim özlediğimiz ve hedeflediğimiz manzarada bu. Bu manzarayı ülkemizin her yerinde yaygınlaştırmanın çalışmasını yapacağız. Tesislerimiz var. Olmayan yerlerede daha çok tesis yapacağız. Ama var olan yerleri de böyle dolu kullanmanın yolunu arayıp çalışmasını yapacağız. Gaziantep dinamik ve genç bir nüfusa sahip. İnşallah bakanlık olarak da hem Şahinbey’e hem de Gaziantep’imizin diğer yerlerine yapılan yatırımlarına destek olacağız” dedi.