ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİ ZABITA HAFTASI DOLAYISIYLA MİNİK ZABITALARLA BİRLİKTE BAŞKAN MEHMET TAHMAZOĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER. ZABITA KIYAFETİ GİYEN MİNİKLER İSE ZİYARETİN SÜRPRİZ KONUKLARI OLDULAR.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan "Zabıta Haftası" nedeniyle minik zabıtalarla birlikte zabıta personellerini makamında ağırladı. Minik zabıtalarla sohbet eden Başkan Tahmazoğlu, zabıta olarak neler yaptıkları ve yapılması gerekenlerle ilgili sorular sordu.

VATANDAŞIN HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Zabıtalık zor bir görev. Aynı zamanda güzelde bir görev. Vatandaşın rahatı ve huzuru için çalışıyorsunuz. Zabıtalarımız esnaf ve vatandaşlarımızın hakkını koruyarak son derece özverili çalışmalar yürütüyor. Gece gündüz demeden 24 saat esasına göre çalışan zabıta ekiplerimiz, hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın menfaatleri doğrultusunda görev yapıyorlar. Siz değerli zabıtalarımızın zabıta haftasını ve zabıta teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi